מחלקת גרפיקה - המחלקה נשארת מעודכנת לפי צוי האופנה המשתנים והמתקדמים עם השנים. המענה שאותו יודעות לתת הגרפיקאיות הינו רחב וכולל בתוכו ידע רחב בעולם העיצוב ושליטה באופציות המידע המשתנה.

מחלקה דיגיטלית (הדפסה שטוחה) - ברשותנו ציוד מהיר ומתקדם בעל איכויות מהטובות ביותר שקיימות היום בענף הדפוס. המכונה הראשית אשר מבצעת את העבודות בדפוס סגול היא ה XEROX cp1000 צבעי ההדפסה במכונה הינם עשירים ביותר ונותנים תוצאה מרהיבה ורוויה בצבע. המכונה הינה מהמהירות שיש בתחום ולכן מאפשרת לצוות הדפוס לספק את מוצריו במהירות תוך שמירה על איכות גבוהה. בנוסף, המכונה הינה בעלת יכולת הדפסה של צבע חמישי אשר נותן כיסוי של לקה מלאה / סלקטיבית לגימור מושלם.

מחלקת פורמט רחב - מחלקת פורמט רחב מציעה הדפסות איכותיות אקו-סולבנטיות, המיועדות לתנאי חוץ ופנים כאחד, חדות הדפסה, רמת ביצוע גבוהה וגימורים איכותיים. הדפסה על מגוון רחב של חומרים שונים הכוללים בתוכם נייר, מדבקות ויניל, קנבסים, שמשוניות, שקפים ועוד... המחלקת יודעת לבצע חיתוכים צורניים ברמת דיוק גבוהה. המכונה הראשית אשר מבצעת את עבודות הפורמט הרחב הינה  mimaki cjv160

מחלקת אופסט - ברשותנו מכונות הדפסה מהוותיקות והאמינות בתחום, אשר נותנות מענה משלים למחלקה הדיגיטלית.

המחלקת לייזר - מספקת ללקוח מוצרים ייחודיים בעיצוב אישי: חותמות לוגו מעוצבות, חיתוך צורני, חריטה וחיתוך בעץ, שילוט משרדי ועוד... היתרון הבולט של מחלקת הלייזר היא היכולת לבצע עבודות חיתוך מיוחדות בנייר בכמויות קטנות ללא הצורך בשטנץ.

מחלקת כריכה וגימורים - אנו בסגול דואגים תמיד לתחזק את המחלקה ולשמור על ציוד מתקדם אשר נותן את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. המחלקה מכילה מכונות למינציה / קפסולציה, מכונות כריכה שונות, ביגים, חירור, פרפורציה ועוד...

נשמח לעמוד לשירותכם, צוות סגול